Haber

Başkan Altay, Doğanhisar’da Doğa Yürüyüşüne Katıldı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, “Konya’da Yürüyoruz” temalı doğa yürüyüşleri kapsamında Doğanhisar’da doğaseverlerle gerçekleştirilen yürüyüş etkinliğine katıldı. Önder Altay, her hafta Konya’nın çeşitli ilçelerinde doğa yürüyüşleri düzenlediklerini belirterek, tüm katılımcılara teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin “Spor Konya Projesi” kapsamında düzenlediği “Konya’da Yürüyoruz” temalı doğa yürüyüşleri Doğanhisar ilçesinde devam etti.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, yaz aylarında her hafta Konya’nın farklı bir ilçesinde düzenlenen doğa yürüyüşlerinin bu haftaki bölümüne katılarak doğaseverlerle birlikte yürüdü.

“HAFTASONU İÇİN ÇOK GÜZEL BİR ETKİNLİK”

Yaklaşık 6 kilometrelik parkurda yürüyüşe ilişkin görüşlerini paylaşan Önder Altay, doğa yürüyüşlerinin “Spor Konya Projesi”nin değerli bir etkinliği olduğunu söyledi. Önder Altay, “Çok keyifliydi. Hava biraz sıcak olsa da doğadaki kekik kokuları arasında Doğanhisar’da yürüyüş yaptık. Her hafta Konya’nın çeşitli ilçelerinde doğa yürüyüşleri düzenliyoruz. Etkinliğe katılmak isteyenler sporkonya.com.tr adresinden kayıt yaptırabilirler. Hafta sonu için çok güzel bir etkinlik. Katkıda bulunan herkese teşekkür etmek istiyorum. Katılımcılara özel teşekkürler. Keyifli bir program oldu” dedi.

DOĞA SEVERLERDEN LİDER ALTAY’A TEŞEKKÜRLER

Doğanhisar’ın Fırınlı bölgesinde doğayla iç içe yürüyüşe katılan vatandaşlar, çok keyifli bir etkinlik olduğunu belirterek, böyle bir düzenlemeyi bir araya getirdiği için Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a teşekkür etti.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin “Spor Konya Projesi” kapsamında düzenlediği doğa yürüyüşleri, 20 Ağustos’ta Taşkent-Afşar, 27 Ağustos’ta Ilgın-Bulcuk’ta yapılacak. Kontenjan sınırlı olan yürüyüşler için detaylı bilgi ve kayıt forumu sporkonya.com.tr adresinden ulaşılabilir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haber-bahcesaray.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu